Kamper Adria 640 to wyjątkowe auto zbudowane na podwoziu Fiata Ducato z 2008 roku. Wyposażony jest w dynamiczny i jednocześnie oszczędny silnik diesla o mocy 130 KM, który w połączeniu z 6-stopniową manualną skrzynią biegów zapewnia komfortowe warunki podróżowania.

Wyposażony jest w komputer pokładowy, system ABS, klimatyzację, elektrycznie opuszczane szyby, eklektycznie sterowane i podgrzewane lusterka boczne. Lusterka boczne, dzięki podwójnej modułowej budowie, zapewniają bardzo dobrą widoczność tego, co dzieje się za samochodem.

W każdym oknie znajdują się zarówno rolety, jak również moskitiery, co stanowi wyjątkową użyteczność, gdy chcemy spędzać czas przy otwartych oknach mimo, że na zewnątrz czają się komary.

Kamper posiada też centralny zamek i komfortowe, zaopatrzone w podłokietniki fotele dla kierowcy i pasażera, które świetnie sprawdzają się na dłuższych trasach.

    • długość pojazdu – 699 cm

 

    • szerokość pojazdu – 232 cm

 

    • wysokość pojazdu – 320 cm

 

  • maksymalna masa całkowita 3500 kg (kamperem możesz podróżować z prawem jazdy kat. B)

 

 

Wyposażenie części mieszkalnej

Wygodny i przestronny salon/jadalnia wyposażona w stół z regulacją położenia oraz wielkości.

Podwójne łóżko w alkowie (nad kabiną kierowcy).

Piętrowe łóżko (dla 2 osób) na tyle kampera.

Pojedyncze łóżko w jadalni (po złożeniu stolika).

Łóżko w alkowie jest składane, co zdecydowanie ułatwia przemieszczanie się wewnątrz pojazdu podczas postoju.

Ogrzewanie wody i powietrza Truma Combi z rozprowadzeniem ciepłego powietrza po całym pojeździe (również alkowa i bagażnik).

Oddzielny akumulator części mieszkalnej wraz z ogniwem fotowoltaicznymi (solar).

Panel kontrolny zbiorników i akumulatorów.

Gniazda 220 V (działają po podłączeniu kampera do 220 V).

Zewnętrzny schowek na 2 butle gazowe (2×11 kg) wyposażony w bezpieczny zawór gazu.

Szafa ubraniowa, półki, wygodne schowki.

Każde miejsce do spania posiada swoją lampkę do czytania.

 

Wyposażenie części kuchennej

Kuchnia została wyposażona w trzy-palnikową kuchenkę gazową, z automatycznym iskrownikiem i zabezpieczeniem przed ulatnianiem się gazu w razie zgaśnięcia płomienia. 

W zasięgu ręki znajduje się piekarnik oraz duża lodówka z oddzielnym zamrażalnikiem. Lodówka posiada w pełni zautomatyzowany system wyboru źródła zasilania. W kuchni znajduje się również zlewozmywak z baterią ze stali szlachetnej, podłączoną do centralnej instalacji ciepłej/zimnej wody.

Ergonomiczne rozplanowanie powierzchni pozwoliło na ulokowanie tutaj gniazda 220 V (dzięki czemu podłączysz tu dowolny sprzęt agd, który zechcesz zabrać w swoją wymarzoną podróż), fantastycznych szuflad i szafek. Kuchnia jest kompletnie wyposażona do przygotowywania i spożywania posiłków. Znajdziesz w niej zastawę dla 5 osób, czajnik, miski, garnki i patelnię. 

Część kuchenna posiada również wygodne pokrywy ze szkła hartowanego, które powiększają powierzchnię na jakiej można przygotowywać ulubione posiłki.

 

Wyposażenie łazienki

Łazienka w tym kamperze to połączenie kempingowego luksusu, jaki niesie jej niezwykłe wykonanie z ergonomią wykorzystania powierzchni na usytuowanie tu półek, szafki, czy luster.

Znajduje się tu kabina prysznicowa z drzwiami skrzydłowymi, umywalka, WC chemiczne Domestic ze zbiornikiem 19 litrów z dostępem od zewnątrz samochodu. W łazience znajdują się też dwa okna, które zapewniają wentylację, dopływ świeżego powietrza oraz światło dzienne.

    

Wyposażenie dodatkowe

Dla komfortu kempingowania kamper posiada dużą markizę Postor o długości 3,5 metra, 2 stoliki i 5 krzeseł kempingowych. Pojemny bagażnik ma dojście z trzech stron, aby można było wygodniej wyjmować zapakowane tam rzeczy.

Na wyposażeniu znajduje się również zestaw przyłączy, tj. zestaw kabli wraz z adapterem do podłączenia zewnętrznego źródła prądu 220 V, wąż do napełniania zbiornika czystej wody oraz baterie solarne z systemem kontroli naładowania akumulatorów.

 

 

 

Sprawdź warunki wynajmu i dostępne terminy >