Przed podpisaniem umowy najmu miałem obawy, jednak z uwagi na brak czasu na wcześniejsze oględziny zapłaciłem 100% ceny + kaucję nawet nie oglądając kampera. Zaufanie tym razem okazało się trafione (uczciwy kontrahent) i w sumie komfortowe dla mnie bo nie trzeba było już operować gotówką.

Przygotowanie kampera do odbioru i proces przekazania (szczegółowy instruktarz) były PERFEKCYJNE, dodatkowy "+" za możliwość zaparkowania mojego motocykla.

Podczas wakacji kamper sprawował się zadowalająco. Nie miałem problemów ze spalaniem (mieściłem się w 10 litrach co mnie pozytywnie zaskoczyło) jak również ze zużyciem oleju - czego nie ukrywając obawiałem się najbardziej. Aczkolwiek nie uniknąłem też pewnych niedogodności typu zejście powietrza w jednym z kół, awaria okna dachowego czy nieszczelność okna przy ulewnym deszczu. Dodatkowo z rzeczy pozytywnych to sprawnie działająca instalacja elektryczna, efektywne ogrzewanie wody, dobre chłodzenie lodówki, fajny wysuwany automatycznie stopień oraz funkcjonalna roleta.

Pozostaje mi tylko podziękować za fajnie spędzone wakacje w podróży w Państwa kamperze i nie wykluczone, że do następnego razu 🙂
Marek Wozniak

Przed wynajęciem kampera zawsze istnieją obawy, ze względy na wartość wypożyczonego pojazdu, jednak chęć spróbowania podróżowania kamperem zwyciężyła i cieszymy się, że podjęliśmy taką decyzję 🙂

Kamper był bardzo dobrze przygotowany do odbioru i miał na wyposażeniu wszystko co potrzebowaliśmy w czasie podróży. Wynajmujący dokładnie i precyzyjnie wyjaśniał nam sposób użytkowania poszczególnych urządzeń i akcesoriów w kamperze. Na wszystkie nasze dodatkowe pytania uzyskaliśmy wyczerpujące odpowiedzi. Podczas wakacji od strony technicznej kamper sprawował się bez zarzutów.

Proces zdania kampera odbył się w miłej atmosferze, a kaucja została zwrócona po uprzednim sprawdzeniu kampera. Szczerze polecamy wynajem kampera u Pana Michała i doświadczenia wyjątkowej przygody 🙂

Anna Dąbrowa

To była nasza pierwsza przygoda z kamperem o której myśleliśmy już od dawna i jesteśmy super zadowoleni, że w końcu słowa przemieniliśmy w czyny. Obawy jakie mieliśmy dotyczyły przede wszystkim obsługi kampera oraz tego co zabrać ze sobą. Tutaj z pomocą przyszedł Pan Michał, który z cierpliwością ale i starannością odpowiadał na nasze maile a potem udzielił już na miejscu szczegółowego instruktarzu. Podczas naszej podróży okazało się, że obsługa kampera (łącznie z obsługą kasety z ubikacji) nie stanowi problemu

Na wakacjach kamper sprawował się bez zarzutów. Trzeba jednak sobie uświadomić planując podróż, że nie jest to osobówka (na autostradzie można zasnąć) więc frajda z jazdy jest przede wszystkim po drogach krajowych.

Pana Michała znaliśmy już wcześniej z jego podcastów i być może ze względu na to nie mieliśmy obaw co do podpisania umowy czy wypłacenia zaliczki.  Kamper jest świetnie wyposażony i utrzymany w dobrym stanie. Jest również czysty co dla nas miało duże znaczenie.

Tomasz Makowski

Przed podpisaniem umowy z wyprzedzeniem otrzymaliśmy jej projekt i za zgodą obu stron mogliśmy wprowadzić w niej doprecyzowania, które zwiększyły nasz komfort jako najemców. Ponieważ wszelkie ustalenia były jasne i fair, nie mieliśmy obaw przed wpłaceniem zaliczki.

Przygotowanie kampera przez wyjazdem było bez zarzutu. Po kompleksowym instruktażu i z podstawowym wyposażeniem (typu chemia, butla, które pozwalały rozpocząć wyjazd "z marszu"), byliśmy gotowi do drogi.

Podczas wakacji kamper sprawował się rewelacyjnie. Był to nasz dom, transport i miejsce relaksu w jednym. Spodziewaliśmy się, że norweskie drogi będą wyzwaniem dla takiego pojazdu, ale zaskoczenie było bardzo pozytywne. Droga Troli, Droga Orłów czy ostre podjazdy kamper "zjadał na śniadanie". Wygodnie było zarówno spać i jechać. Przy posiłkach docenialiśmy uroki natury, która towarzyszyła nam albo w postaci pięknych widoków zza wszystkich okien, albo łaskotała po nogach, kiedy rozstawiliśmy stół z krzesełkami tuż obok kampera. Plusem jest to, że te rzeczy były na wyposażeniu i nie martwiliśmy się o to sami. Pojemny bagażnik pomieścił spore zaopatrzenie na wodę, prowiant z Polski i dwa rowery. Mieliśmy wszystko, czego potrzeba i miejsce na to wszystko.

Przy zdaniu kampera największym wyzwaniem było jego umycie 🙂 Sumienne sprzątanie i oględziny zamknęły temat zdania kampera. Rozliczenie kaucji przebiegło bezproblemowo, a ewentualne dodatkowe rozliczenia w poczuciu odpowiedzialności obu stron. Bez zarzutu.

Polecamy wynajem tego kampera, jest w dobrym stanie, dla naszej dwójki przestrzeni w nim było aż nadto. Dobry standard wyposażenia i stan techniczny sprawiają że dłuższy wyjazd jest naprawdę komfortowy. Dla nas był to pierwsza taka podróż. Na pewno nie ostatnia. Może i tym samym pojazdem, jeśli Wynajmujący nas zechce 🙂

Agnieszka Dominiak