Sprawdź zalety podróżowania kamperem >

 

Przed podpisaniem umowy pojawiło się kilka pytań związanych z ubezpieczeniem pojazdu, jednak po rozmowie z właścicielem zostały one rozwiane i byliśmy spokojni, że w razie jakichś nieplanowanych zdarzeń sprawa zostanie rozwiązana. Pan Michał już przy pierwszym kontakcie sprawiał wrażenie osoby, z którą w razie jakichś trudności, będzie można w sposób bezkonfliktowy je pokonać. Z tych samych powodów nie mieliśmy obaw, co do wpłacenia zaliczki.

Kamper do odbioru był przygotowany perfekcyjnie. Zarówno w środku jak i na zewnątrz błyszczał czystością. Był zatankowany: bak paliwa, butle z gazem, zbiornik wody. Pojazd wyposażony też był we wszystkie naczynia, garnki, a nawet płyn do naczyń i papier toaletowy. Wszystko było gotowe, aby ruszyć w drogę. Przed drogą zostaliśmy przez Pana Michała zapoznani w sposób przystępny z zasadami działania tego domu na kółkach. Mimo, że początkowo ilość tych informacji wydawała się duża, okazało się, że w praktyce potrafiliśmy je zastosować.

Kamper sprawował się podczas wyjazdu bez zarzutów. Wszystko działało i spełniało swoje funkcje. Raz przepalił się jakiś bezpiecznik (chyba:)), co spowodowało niedziałanie kilku lampek, ale po telefonicznej konsultacji z właścicielem problem natychmiast został rozwiązany.

Przed oddaniem kampera, zgodnie z umową, wyczyściliśmy go najlepiej jak potrafiliśmy, aby wyglądał nie gorzej niż przy odbiorze. Pan Michał przejął pojazd, potem na spokojnie, jak zapowiedział go obejrzał i następnego dnia roboczego kaucja była już na naszym koncie

Ten kamper jest super. Osobiście bałam się, że z powodu przystępnej ceny może jego stan budzić jakieś zastrzeżenia. Absolutnie nie. Jest zadbany, funkcjonalny w pełni sprawny. A do tego właściciel "normalny", komunikatywny i cierpliwy, bo przy "pierwszym razie " pytań jest wiele. Polecam i sama mam zamiar skorzystać ponownie w przyszłości.

Justyna Żbikowska

 

Sprawdź więcej opinii klientów>

 

Sprawdź więcej opinii klientów>